CİHAZ HAKKINDA

Cool Pro soğuk lipoliz cihazı 4 başlık aynı anda kullanabilme imkanı tanır. Başlıklarda bulunan 360° soğutma teknolojisi her noktaya eşit oranda soğutma soğutma yapmayı sağlar. Cool Pro cihazında bulunan ön-ısıtma fonskiyonu soğuk lipoliz uygulaması başlamadan önce cildi ısıtarak kan dolaşımının artmasını sağlar. Ön-ısıtma ve sonrasında soğutma işlemlerinin yarattığı sinerjik etki sayesinde daha başarılı sonuçlar elde edilir.

Cool Pro soğuk lipoliz cihazı yağlanmaların yoğun olduğu bölgelerde çok iyi neticeler verir. Ayrıca cihazın özel gıdık başlığı gıdık bölgesinde uygulama yapmaya imkan tanır. Cildi soğutarak yağ hücrelerinin lipolizini sağlayan Cool Pro uygulaması cerrahi olmayan bir uygulama olup işlem sonrası müşteriler günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

  • Yenilikçi ön ısıtmalı cilt sistemi
  • 2 Büyük ve 2 küçük başlık aynı anda çalışabilir
  • Vakum – soğutma – ınfrared LED özellikleri tek cihazda
  • 360° Derece soğutma teknolojisi
  • Patentli Gıdık Başlığı (opsiyonel)

Öne Çıkan Özellikler

Yenilikçi Ön Isıtmalı Cilt Sistemi

Soğuk lipoliz uygulaması başlar başlamaz cildin soğutulması yerine ısıtılması sayesinde kan dolaşım hızı artar. Belli bir süre ısıtma işlemi sürdükten sonra soğutma işleminin başlaması uygulamadan alınan başarı oranını yükseltir.

4 Başlık Aynı Anda Çalışabilir

Cool Pro soğuk lipoliz cihazı 2 büyük ve ve 2 küçük başlığa sahiptir. Vakum özelliğine de sahip olan uygulama başlıkları yağlı dokuyu kendine çekerek soğukluğun daha efektif bir şekilde dokuya aktarılmasını sağlar. Cihazın en önemli özelliklerinden biri de tüm başlıkların aynı anda çalışabilmesidir.

360° Derece Soğutma Teknolojisi

Cool Pro soğuk lipoliz cihazı başlıkları yağlı bölgesi iki plaka yerine tüm yönlenlerden (360° derece) kavrayarak soğutur. Bu sayede rakip cihazlara göre %60 fazla soğutma sağlar. Bu sayede uygulama sonuçları daha başarılıdır.

Patentli Gıdık Başlığı (opsiyonel)

Gıdık bölgesindeki sarkmalar ve yağlanmalar için özel olarak tasarlanmış olan bu başlık opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Kullanıcı Dostu Özellikler
  • Uygulama bitmeden bir dakika önce uygulamanın biteceğini ikaz eden alarm.
  • Uygulama esnasında müşteri tarafından rahatsızlık duyulması halinde müşteri tarafından işlemin sonlandırılmasını sağlayan kumanda sistemi.
  • Kasa dışına monte harici jel filtresi sayesinde teknik servise ihtiyaç duymadan jel temizliği yapabilme imkanı.

ETKİ MEKANİZMASI

Bölgesel yağlanmada uygulanan lipoliz tekniklerinden birisi de yağ dokunun belli bir süre (ortalama 45 dakika) soğutularak hücresel faaliyetinin sona erdirilmesidir. Yağ hücrelerinin soğuğa karşı direncinin diğer dokulara göre (kas, sinir ve kan gibi) daha düşük olmasından dolayı soğutma esnasında sadece yağ hücreleri yok olurken çevredeki dokular bundan etkilenmezler. Yıkımına uğrayan yağ hücreleri vücudun doğal atık sistemi lan lenf dolaşımı yoluyla vücuttan atılır.

Bu lipoliz tekniği ayda 1 kez toplam 3 seans halinde yapılır. Uygulama esnasında soğuk yanığından korunmak için mutlaka soğuk lipoliz pedi kullanılmalıdır.

Teknik Özellikler

LED Işık Sıcaklığı 37℃~42℃
Soğuk Lipoliz Sıcaklığı 5℃~ -11℃
Vakum Gücü 10~80Kpa
LED Işıklar Kırmızı (630nm) Yeşil (570nm) 50mW×4
Başlık Ölçüleri 220*80mm & 160*60mm &130*50mm
Soğutma Sistemi Su Soğutma

SOĞUK LİPOLİZ HAKKINDA

Soğuk lipoliz vücutta meydana gelen bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir. Uygulama göbek, karın,basen ve bacak bölgelerini kapsar. 3 seanslık bir paket uygulamanın ilk seansında bile gözle görülür netice verir.

Vücudumuzda bulunan yağ hücreleri soğuğa karşı diğer dokulara göre daha dirençsizdir. Bu bilgiden yola çıkılarak tasarlanan soğuk lipoliz cihazları yağlanmanın olduğu problemli bölgeyi belli bir derecede soğutur. Soğuma neticesinde yağ hücrelerinin hücresel aktivitesi son bulurak lenf dolaşımı yoluyla vücuttan atılır.

1 seanslık bir uygulama ortalama 45 dakika sürer. Ayda 1 kez yapılan seanslar sonunda yağlı dokunun miktarında ciddi düşüş sağlanır. Uygulamanın yapıldığı seansın sonrasında kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Soğuk lipoliz cihazının sunduğu bir diğer avantaj ise yöntemin liposuction gibi ağrılı ve acılı bir yöntem olmamasıdır. Bu yüzden tedavi sonrasında acılı ve ağrılı bir evre yaşanmaz.

Ürünlerimiz ve fırsatlarımız hakkında bize ulaşın.

Fiyat Teklifi Al