CİHAZ HAKKINDA

Electa hydrafacial cilt bakım cihazı 4 adet solüsyon haznesinde bulunan serumları vortex spiral kanallı uygulama başlığı ile bir yandan cilde yayarken başlıkta bulunan vakumlama özelliği ile geriye çeker. Serum, başlığın ucundaki spiral kanala ulaştığında ciltte dairesel hareketlerle ilerleyerek derinlemesine temizlik sağlar. Daha sonra vakum etkisiyle çekilerek cihazın atık solüsyon haznesine gönderilir.

Hydrafacial uygulaması ile cilt üzerindeki ölü deri tabakası, kir ve yağlar temizlenir ve sonrasında ortaya çıkan kirli solüsyon cihazın atık haznesine dolar.

Electa da hydrafacial özelliğine ek olarak elmas dermabrazyon, LED foton terapi, vakum, oksijen sprey ve mikro akım lifting fonskiyonları bulunur.

  • Hydrafacial cilt bakımı
  • 4 adet solüsyon haznesi
  • 6 fonksiyon bir arada
electa hydrafacial

Öne Çıkan Özellikler

4 Adet Solüsyon Haznesi

Electa hydrafacial cilt bakım cihazı 4 adet solüsyon haznesine sahiptir. Haznelerden ilk üçü cilt için faydalı serumları içerir. En son hazne ise ciltten vakumlanarak dönen kirli solüsyon atık haznesidir.

6 Uygulama Tek Ünitede

Electa, hydrafacial cilt bakım başlığının yanı; oksijen sprey, foton terapi, elmas dermabrazyon, bio-mikro akım lifting, ve vakum başlıkları ile beraber gelir.

FONKSİYONLAR

Hydrafacial ve Elmas Dermabrazyon

Hydrafacial uygulaması vortex spiral kanallı bir başlık ile uygulanır. Cihazın üzerinde bulunan solüsyon haznelerinden başlığa gelen solüsyon spiral kanal ile cilde gönderilir ve kopan ölü deri parçaları ciltte biriken kir ve yağ vakumla veraber çekilip atılır.

Elmas dermabrazyon uygulaması, vakumlu başlık ucuna monte edilen yüzeyi aşındırıcı bir malzeme ile kaplı uçlar tarafından ciltteki ölü derinin soyulması işlemidir.

Oksijen Sprey

Electa cihazında bulunan oksijen sprey başlığı haznesi içine konulan C vitamini serumu saf oksijen gazı eşliğinde cilde püskürtülür. %10 askorbik asit içerikli C vitamini serumu ciltte anti oksidan özellik sağlar.

Photon Terapi

Electa hydrafacial cihazında 4 adet foton terapi başlığı bulunur. Her başlık kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere 3 farklı renk ve bu renklerin karışım kombinasyonlarını cilde gönderir. Her renk ışık farklı cilt problemlerinin çözümünde kullanılır.

Bio Mikro Akım Lifting

Zayıf elektrik akımları ile kasları çalıştırmak bilinen en eski ve en etkili lifting yöntemidir. Özellikle egzersiz ile çalıştırmanın mümkün olmadığı yüz kaslarında bu yöntem oldukça iyi sonuç verir.

Vakum Kalemi

Uygulama sonrasında kan dolaşımını hareketlendirmek için kullanılır.

ETKİ MEKANİZMASI

Hydrafacial uygulaması özel olarak tasarlanmış vortex spiral kanallı uygulama başlığı tarafından cihazın haznelerinde bulunan solüsyonlar ile cildin bir yandan yıkanması bir yandan kirlenmiş ve ölü deri ihtiva eden solüsyonun vakum etkisi ile çekilerek cihazın kirli haznesine atılması işlemidir.

Hydrafacial cilt bakım cihazı ile gerçekleştirilen bu uygulamada ciltteki gözenekler açılır, ölü deri peeling etkisi yok edilir ve özel olarak hazırlanmış solüsyonların cilt tarafından emilimi sağlanır. Hydrafacial uygulaması bir işlemler zinciri şeklinde yapılır.

Teknik Özellikler

Fonksiyonlar Hydrafacial cilt bakım
Elmas dermabrazyon
Bio mikro akım lifting
Oksijen sprey
Led foton terapi (PDT)
Vakum kalemi
Vakum -≥100Kpa
Ekran 10,4 inch dokunmatik
Ağırlık 35 kg

Ürünlerimiz ve fırsatlarımız hakkında bize ulaşın.

Fiyat Teklifi Al