CİHAZ HAKKINDA

Depilight diode lazer epilasyon cihazı ütüleme atış teknolojisi sayesinde kılları yavaş yavaş ısıtarak yok eder. Cihazın buz başlık soğutma özelliği ile atışlar esnasında ısınan yüzeyi etkili bir şekilde soğuyarak acı hissi ortadan kalkar.

Depilight ile epilasyon hem konforlu hem de hızlıdır. Cihaz, 12x12mm’lik spot size büyüklüğünde uygulama başlığına sahiptir. Uygulama başlığı oldukça hafif olup uzun süren seanslar sonunda dahi kullanıcıyı yormaz.

  • Ütüleme epilasyon atış sistemi
  • 810nm altın standart diode lazer
  • Kozmetik CE belgeli
  • Buz başlık cilt soğutma
  • Mikrokanallı bar teknolojisi
  • 400 watt lazer gücü
  • 12x12mm tarama alanı
Depilight

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Buz Başlık Cilt Soğutma

Depilight uygulama başlığının epilasyon sırasında cilde temas eden metal uç kısmı peltier soğutma sistemi ile soğutulur. Soğuyan metal uç kısım lazer atışları ile ısınan ciltteki sıcaklığı alıp götürür. Bu sayede epilasyon uygulamasında yanık riski yok edilirken epilasyon daha konforlu bir şekilde yapılmış olur.

Ütüleme Epilasyon Lazer Cihazı Atış Teknolojisi

Kıl köklerinin düşük enerjili seri atışlar ile yavaş yavaş ısıtılarak yok edilmesi epilasyonda acıyı düşürerek konforu arttırır. Kullanıcı tarafından cihazın menüsünden saniyedeki atış miktarı seçildikten sonra enerji değeri ekranda otomatik olarak belirir. Bu yöntemde işlem yapılacak bölge 10x10cm’lik alanlara ayrılıp her alan sırayla işleme tabi tutulur. Tarama alanının daha büyük seçilmesi, ütüleme epilasyon esnasında kılın soğumasına neden olacağından kılın yanma ihtimalini düşürür.

810nm Altın Standart Diode Dalga Boyu

Epilasyonda altın standart olarak kabul edilen 810nm dalgaboylu lazer ışınları ile her tip cilt ve kıl tipinde uygulamada çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. 810nm dalgaboylu ışık kıl kökünde bulunan melanin tarafından emilerek kıldaki ısının artmasını ve sonuç olarak kılın yanmasını sağlar. Bu olurken cilt makul bir seviyede ısınır ancak cihazın buz başlık cilt soğutma özelliği sayesinde acı ortadan kaybolur.

400 Watt Lazer Gücü

Depilight lazer epilasyon cihazı her biri 100 watt’lık güce sahip toplam 4 barlı modül ile 400 Watt atış gücüne sahiptir.

12x12mm Geniş Atış Alanı

Geniş atış alanına sahip cihazlarda lazer ışının cilt altındaki nüfuziyet derinliği artar. Buna ek olarak geniş tarama yüzeyi kıl üzerinden geçiş sayısını düşürerek seans süresinin düşmesini sağlar.

Mikro Kanallı Lazer Barlar

Depilight diyot lazer cihazında kullanılan lazer modülü oluşturan barlar mikrokanallı soğutma teknolojisine sahiptir. Mikrokanal sistemi daha efektif bir soğutma sağlayarak başlık ömrünün uzamasına yardımcı olur.

ÇALIŞMA PROGRAMLARI

Depilight ile ister ütüleme epilasyon modunda ister tek tek atış modunda çalışma imkanına sahipsiniz.

Ütüleme atış sisteminde enerjisi düşürülmüş seri atışlar kıl kökünü yavaş yavaş ısıtarak yok eder. Bu sayede acı düşürülmüş ve konfor arttırılmış olur.

Tek atış modu ise çok tercih edilen bir yöntem olmayı sadece iki kaş arası veya kulak içi gibi dar alanlarda uygulanır.

FHR 8 Hz (Fast Hair Removal – Ütüleme Sistemi)

Cihazın bu modunda düşük ve seri (8 atış saniyede) atışlar ile kılın bir anda yerine üst üste geçişler yapılarak yakılması acıyı düşürür ve konforu arttırır. Ütüleme diode lazer cihazı Depilight bu yönüyle her tip cilt ve kıl tipinde güvenle kullanılabilen bir cihazdır.

HR 1 Hz (Hair Removal – Tek Atış Sistemi)

Cihazın bu modu daha çok ütüleme epilasyon atış sisteminin yapılamadığı dar bölgeler için uygulanır. Bu yöntemde kıl kökü tek bir atışya yok edildiği için acı hissi biraz daha fazladır.

Teknik Özellikler

Dalga Boyu 810nm
Lazer Gücü 400W(Max)
Çalışma Programları Aesthetic & Medical
Frekans Aesthetic Mod,1-8Hz; Medical mod,1-10Hz
Garanti Atış Sayısı 1 sene veya 10 milyon (hangisi önce dolarsa)
Enerji Yoğunluğu Aesthetic-HR:40J/cm2; FHR:10J/cm2
Medical-HR:80J/cm2; FHR:15J/cm2
Spot Alanı 12mmx12mm
Cilt Soğutma Buz başlık (-10°C)

VIDEO

ÜTÜLEME DİODE LAZER NEDİR?

Lazer epilasyon uygulamasında kıl kökleri ya tek atışta ya da birden fazla atış yapılarak yok edilebilir. Tek atışta kılı yok eden sistemlere göre çoklu atış kıl yok etme sistemleri daha acısız bir uygulama imkanı sunar. Ütüleme tekniği olarak tabir edilen atış yönteminde kılın üzerinden defalarca atış yapılarak geçilir. Her geçişte kılın ısısı biraz daha yükselir ve en sonunda kıl kökü yanar.

Ütüleme epilasyon sistemi ile her ne kadar acı hissi düşsede tamamen sıfırlanmaz. Bundan dolayı lazer ışınlarının ısıttığı cildin soğutulması mutlaka gereklidir. Diode lazer cihazları bunun için buz başlık soğutma sistemine sahiptir. Bu sistemde başlık içindeki peltierler başlığın cilde temas ettiği metal bölümü soğutur. Soğuyan kısım cilde temaslı olduğu için ısınan ciltteki sıcaklığı alıp götürür. Bundan dolayıdır ki uygulamadaki acı ciddir oranda azalır ve yanık riski önlenir.

Depilight ile epilasyonda konfor ve güvenlik ön planda tutulmuştur. Hem 8Hz ütüleme atış modu ile yanık riski azaltılmış hem de etkili bir şekilde soğuyan başlığın cilde temas eden metal ucu cildi soğutarak kalan acı hissini minimize eder. Epilasyonda konfor, güvenlik ve başarı için tüm istenen özellikler Depilight diode lazer cihazında mevcuttur.

Ürünlerimiz ve fırsatlarımız hakkında bize ulaşın.

Fiyat Teklifi Al